Focal Kulaklıkları Keşfet

Fransa'da da özel olarak üretilen, birçok patentli teknoloji ve eşsiz lüks tasarım elementleri ile öne çıkan Focal, Hi-Fi kulaklık dünyasında saygın bir marka olmaya devam ediyor.

Kusursuzluğu Deneyimleyin

CLEAR MG

Kusursuzluğu Deneyimleyin

Focal’in altın standartlarını koruyarak açık akustik kapsül tasarımına sahip olan Clear MG, sıra dışı bir ses performansının yanında eşsiz bir tasarım ile tamamlanmış birçok özellikle de donatılmıştır.

Hemen Keşfet

BENTLEY RADIANCE

Mükemmel Birliktelik

Bitmek tükenmek bilmeyen kusursuzluk ve inovasyon ruhuna sahip olan Focal ve Bentley çok özel kapalı akustiğe sahip bir kulaklığı sizler için üretti: Radiance. Bentley marka araba içindeki eşsiz dinleme deneyimini uzatacak ve evinize ya da dışarıda seyahat ederken istediğiniz her yere götürmenizi sağlayacak bu kulaklık, her iki markanın tasarımcıları ve mühendisleri tarafından beraberce geliştirildi.

Hemen Keşfet

CELESTEE

Hi-Fi Sesin Kapısını Aralayın

Fransa’da üretilen Celestee, taşınabilir kulaklık özelliğini modern tasarım, konfor ve hiçbir detaydan ödün vermeyen ses performansı ile birleştirmiştir. Özel olarak magnezyum/alüminyum birleşiminden üretilen M şeklindeki dome’a sahip olan full-range kulaklık sürücüleri, Focal tarafından Fransa’da üretilmektedir.

Hemen Keşfet

Mutlak Akustik Saflık

UTOPIA

Mutlak Akustik Saflık: UTOPIA

Fransa’da Focal tarafından üretilen Utopia, uzun zamandır dünyanın en çok kullanılan referans sınıfı Hi-Fi kulaklığı olmaya devam ediyor. Utopia, 35 yıllık yenilikçi high-end hoparlör ve sürücü üretme ve geliştirme tutkusunun bir sonucu olarak ortaya çıktı.

Her Yerde Akustik Saflık: Stellia

Fransa’da Focal tarafından üretilen bu sıra dışı High-End kulaklık, yeni geliştirilen jenerasyona ait olan özel elektrodinamik sürücüler sayesinde, çok düşük akustik yükleme (ses seviyesi) ile bile çok geniş frekans aralıklarındaki sesleri (5 Hz – 40 kHz) üretmeyi sağlayabilecek bir yeteneğe sahiptir.

Hemen Keşfet

STANDLAR

Dengeli ve Koruyucu

Focal, üst düzey kulaklıkları desteklemek için bu modeller için özel olarak tasarlanmış bir stand sunuyor. Stand şekli Focal logosunu andıran bu özel stand, kulaklıkların kolayca ve kulak kapaklarına zarar vermeden konumlandırılmasını sağlar.

Hemen Keşfet

Uniti Atom Kulaklık Amplifikatörü

KUSURSUZ DİNLEME DENEYİMİ

GÜNCEL İNCELEMELER

FOCAL CELESTEE: HIGH-END KATEGORİSİNDE YEPYENİ BİR SOLUK

Focal, 2021'in başında, artık üretilmeyen Elegia'nın yerini almak üzere, 990 $ 'lık yepyeni bir arkası kapalı kulaklık tanıttı. “Celestee” olarak adlandırılan bu model; koyu lacivert gövdesi üzerine altın rengi aksanlar ile, adeta gecenin tonlarını yansıtıyor.

Devamını Oku...

FOCAL RADIANCE: İKİ MARKANIN MÜKEMMEL UYUMU

Radiance, Bentley iş birliği ile ortaya çıkmış, tasarımsal bir başyapıt. Bu kulaklık oldukça göze çarpan, süslü bir gövdeye sahip olmasının yanında; sıcacık tonal karakteri ile rahatlatıcı bir teknik performans canavarı.

Devamını Oku...

FOCAL CLEAR MG: 2021 YILININ EN İYİ HIGH-END KULAKLIĞI

Dünyanın en önemli ses teknolojileri otoritelerinden olan What-Hifi, 2021 yılının en iyi High-End kulaklıklarından biri olarak Focal Clear MG'yi seçti.

Bu eşsiz kulaklık hakkında ilgili incelemeyi okumak için tıklayın..

Kulaklik.com'u
FACEBOOK'ta takip et

Kulaklik.com'u
YOUTUBE'ta takip et

Kulaklik.com'u INSTAGRAM'da takip et

Checking...

Satış Noktalarımız

Tel: 444 0 794

destek@kulaklik.com