Kulaklik.com Kimdir?

Hifilife A.Ş olarak 2018 yılında en iyi müzik dinleme sistemlerini ses tutkunlarıyla buluşturmak için çıktığımız Hifi odaklı yolculuğumuzda, kulaklığa dair her şeyi bulabileceğiniz kulaklik.com markasıyla tüm müzik tutkunlarının karşısına çıkıyoruz.

En iyi ses deneyimini yüksek teknolojili ses ürünleriyle birleştirerek sizlere ulaştırmayı amaçladığımız yolculuğumuzda, artık kulaklik.com markasıyla yeni bir kimliğe bürünüyor. Kulaklik.com olarak kaliteli müziği, kaliteli ekipmanlar ile buluşturarak dinleme deneyimini mükemmel hale getirmek istiyoruz.

Kullanıcılarımıza hem online mağazamızla hem de İstanbul’da iş dünyasının ve sosyal yaşamın kalbinde yer alan Kanyon P1 katında bulunan kulaklik.com deneyim mağazamızla ulaşıyoruz. Herkesin kulaklık veya hoparlör gibi ürünleri satın almadan önce özel bir şekilde deneme fırsatına sahip olmasını istediğimiz deneyim mağazamızda kendi plağınızla, bilgisayarınızla, müzik çalarınızla sevdiğiniz müziği açıp, sıcak bir kahve eşliğinde eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.