Yeni kulaklığınızı satın alırken eski kulaklığınızı değerlendirin.

Sıkça Sorulan Sorular

Kulaklığını Yenile Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Kulaklığını Yenile Başvurusu Yapabilmek İçin Kulaklığını Yenile Sayfasını Ziyaret Ederek Listede Yer Alan Kulaklıklardan Sana Ait Olan Kulaklığı Seçip Soruları Yanıtlaman Yeterli. Soruları Yanıtladık Sonra Seçtiğin Kulaklık Modelini Sipariş Ederek İşlemini Tamamlayabilirsin.


Başvurum Tamamlandıktan Sonra Süreci Nereden Takip Edebilirim?

Kulaklığını Yenile Başvurusu Tamamlandıktan Sonra Süreci Sana İletilen Mail Üzerinden Takip Edebilirsin.


Kulaklığı Nasıl Teslim Etmem Gerekiyor?

Kulaklık Modelini Kutusu Ve Tüm Aksesuarları Tam Bir Şekilde Sana Mail Üzerinden İletilen Gönderi Kodu Ve Kargo Firması İle Belirtilen Adrese Göndermen Yeterli. Dilersen Kulaklik.com Kanyon AVM P1 Katta Bulunan Deneyim Mağazamızdan Kendin Teslim Edebilir ve Yeni Kulaklığını Satın Alabilirsin.


Kulaklık Ön Teklif Fiyatı İle İnceleme Sonrası Teklif Fiyatı Arasındaki Fark Neden Kaynaklanıyor?

Ön Fiyat Teklif Tutarı, Başvuru Formunda Yer Alan Temsili Sorulara İstinaden Verilen Bir Tekliftir. Uzman Ekiplerimiz Tarafından Gönderdiğiniz Kulaklığın İncelenmesi Sonucunda Sorun Tespit Edilmesi Halinde İnceleme Sonrası Teklif Fiyatı Tarafına İletilir.


Revize Teklifi Reddedersem Ne Olur?

Kulaklık Revize Teklifini reddettiğin takdirde kulaklığın adresine geri gönderilir. Kulaklık Modelinin Geri Gönderim Aşamasında Herhangi Bir Kargo Ücreti Ödemezsin.


Kulaklığını Yenile Kampanyası Tüm Kulaklıklarda Geçerli Mi?

Seçim Aşamasında Listede Yer Alan Kulaklık Marka Ve Modelleri Arasından Seçim Yapılabilirsin. Eğer Kulaklığın Listede Yer Almıyorsa Üzülme. Bize Kulaklığını Değerlendirmek İstediğin İle İlgili Bir Mail At. Eğer Kulaklığın Uygunsa En Kısa Zamanda Listeye Eklenecektir.


Satmak İstediğim Kulaklık Listelenen Kulaklık Modelleri Arasında Bulunmuyor, Ne Yapabilirim?

Satmak İstediğiniz Kulaklık Modeli Listede Yer Almıyor İse Çözüm Merkezi ya da Kulaklik.com Destek Maili Üzerinden Bize Ulaşarak Talebinizi İletebilirsiniz. Talebiniz İncelenerek Uygun Görünmesi Halinde Kulaklık Modelleri Listesine Eklenecektir.


Kulaklığı Nasıl Teslim Etmem Gerekiyor?

 Kulaklık Modelini Kutusu Ve Tüm Aksesuarları Tam Bir Şekilde Sana Mail Üzerinden İletilen Gönderi Kodu Ve Kargo Firması İle Belirtilen Adrese Göndermen Yeterli.